• 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
1 2 3 4 5
NAŠE PREDNOSTI

NAŠE PREDNOSTI

KVALITA A BEZPEČNOSŤ - Kozubové vložky J.D. METAL sú navrhované a konštruované v súlade s európskou normou EN 13229 a disponujú európskou značku bezpečnosti CE. Kozubové vložky sú vyrábané z oceľového, žiaruvzdorného plechu vysokej kvality v hrúbke 3, 4 a 6 mm. Spracovávajú sa pálením, strihaním, tvarovaním a následne zváraním. Po tomto procese nasleduje pieskovanie výrobku, pre vytvorenie základu, pred povrchovou úpravou. Ohnisko je vyložené šamotovými platňami v hrúbke 4cm, prípadne keramickými tvarovkami a v strede ohniska sa nachádza liatinový alebo keramický rošt. Použitie kvalitných materiálov, správneho technologického postupu a precízna výroba tak zaručujú plynulý a bezchybný chod kozubovej vložky a dlhú životnosť.

ÚČINNOSŤ A SPOTREBA -Konštrukcia jednotlivých modelov kozubových vložiek je založená na systéme dvojitého spaľovania čo zaručuje nízku spotrebu paliva a vďaka kvalitnému spaľovaniu a vysokej účinnosti sa dosahujú nízke emisné hodnoty s ohľadom na životné prostredie.

DIZAJN A VARIABILITA - Jednoduchý dizajn a čisté línie bez rušivých elementov robia z kozubových vložiek J.D.METAL nadčasový kúsok, ktorý zapadne do akéhokoľvek prostredia. Široká paleta výrobkov rôznych tvarov a rozmerov zaručí dokonalé prepojenie  a harmóniu s každým interiérom.

SKLO - Aby sme zaručili dokonalý a ničím nerušený pohľad na oheň pri vývoji našich výrobkov sme sa sústredili predovšetkým na pohodlie plynúce z čistého skla, ktoré je dosiahnuté spojením procesu spaľovania a prúdenia vzduchu v ohnisku, ktorý zabraňuje usádzaniu spalín na skle a významne tak ovplyvňuje jeho čistotu (tzv. oplach skla). V prípade nízkoenergetických domov alebo miestností s nižšími energetickými nárokmi je tu možnosť dvojitého príp. trojitého presklenia, ktoré pôsobí nielen proti nadmernému prekurovaniu miestnosti, ale zároveň eliminuje nebezpečenstvo vážnejšieho popálenia. Konštrukcia dvierok spoľahlivo ukrýva pánty dvierok, čím nenarúša vaše pohodlie a bezchybný pohľad na oheň.

EXTERNÝ PRÍVOD VZDUCHU A KOMÍNOVÁ KLAPKA - Externý prívod vzduchu rovnako ako komínová klapka, ktorá umožňuje dokonalú reguláciu ťahu v komíne sú štandardnou súčasťou výbavy každej kozubovej vložky.

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÉ NÔŽKY - Každú z nôžok kozubovej vložky je možné nastaviť do požadovanej výšky, čím sa zabezpečí dostatočná stabilita a jednoduchá a precízna montáž.

OVLÁDACIE MECHANIZMY - Súčasťou kozubovej vložky sú ovládače vzduchov, ktoré umožňujú reguláciu primárneho a sekundárneho vzduchu a tým upravujú intenzitu a rýchlosť horenia. Rovnako súčasné ovládacie mechanizmy pri výsuvných kozubových vložkách sa vyznačujú nielen dlhou životnosťou, ale aj minimálnou hlučnosťou, ľahkým a presným pohybom dvierok.

MONTÁŽ - Vzhľadom na pomerne vysokú hmotnosť kozubových vložiek, ktorá je ale na druhej strane znakom ich kvality, pre zjednodušenie montáže a uľahčenie prenášania je každá kozubová vložka vybavená odnímateľnými rukoväťami, ktoré zabezpečia komfortnú manipuláciu.

SERVIS - Samozrejme nezabúdame na spokojnosť našich zákazníkov ani po zakúpení výrobku a dbáme na dobrý záručný a pozáručný servis, včasné dodanie náhradných dielov a profesionálne poradenstvo.